تبلیغات
وبلاگ تخصصی موشکی نظامی؛ بروزترین وبلاگ هوانوردی
در نگاه آنان که پرواز را نمی فهمند، هرچه بیشتر اوج بگیری، کمتر دیده می شوی 


بنر وبلاگ
2n8r3vxodtcy49qmeooq.png  


در صــورت تمــایل برای تبــادل بنر، ابتـــدا
این بنـر  را در وبـلاگ خود قــرار دهـــید و
سپـس به ما اطلاع دهیـد تا بنر شـما را
در وبلاگ قــرار دهیم.
نظر سنجی
قدرتمند ترین کشور منطقه از لحاظ نظامی کدام است؟


سایت ها و وبلاگ های هوافضا - نظامی
بنر های دوستان

باسلام به خدمت تمامی بازدید کنندگان و خوانندگان محترم وبلاگ. مدتی است با افزایش گستره ی فعالیت های وبلاگ، آمار بازدید ما هم سر به فزونی گذاشته است و در اینجا لازم می دانیم تا از تمامی شما عزیزان تشکر و قدردانی کنیم. این وبلاگ فعالیت خود را در سال 1388 آغاز نمود و گرچه در ابتدا با فراز و نشیب های متفاوتی همراه بود اما بلاخره توانست بزودی خود را در میان سایر وبلاگ های نظامی و هوانوردی مطرح کند. 

همانطور که خوانندگان ثابت ما می دانند، آمار بازدید ما به روزی حداقل 120 نفر رسیده که نسبت به ماه های گذشته فزایش قابل توجهی داشته است. اما ممکن است وبلاگ های دیگری در این زمینه وجود داشته باشند که بازدید روزانه ی آنها 1000 نفر باشد اما مطمئناً ما به همین مقدار بسنده نخواهیم کرد.  بیان این موضوع نشانه ی آن نیست که ما تنها در پی توسعه کمّی وبلاگ هستیم و همانطور که از ابتدا گفته ایم بیشتر تلاش ما در زمینه ی کیفی است. البته ادعا نمی کنیم که در این زمینه بهترین هستیم و قطعاً سایر دوستان و هم وبلاگ نویسان ما، برتری هایی را نسبت به ما داشته اند.

یکی از تلاش های ما برای بروز نگه داشتن وبلاگ، استفاده از سرویس پست آینده میهن بلاگ است. هم اکنون حدوداً 4 پست آماده گردیده که هر کدام در زمان معین بر روی وبلاگ قرار خواهد گرفت.

اما همانطور که مشاهده می کنید تعداد نظرات هر پست بسیار کم به نظر می رسد و این موضوع سبب شده تا ما از بسیاری از نقص ها و ایراد های وارد توسط شما خوانندگان محروم باشیم. امید است لطف و مرحمت شما عزیزان شامل حال ما گردد و ما را از ضعف هایمان بی خبر نگذارید.

از جمله مشکلاتی که ما از ابتدا نسبت به آن بی توجه بوده ایم، عدم ترتیب یک آرشیو موضوعی منظم است که تمامی مطالب ما را موضوع بندی کند که به خودی خود بسیاری از ارزش وبلاگ کاسته است، البته ما در پی حل این مشکل هستیم؛ اما از آن جایی که هم اکنون تعداد پست های حاضر در وبلاگ(بجز این پست)، 206 عدد است بدیهی است این امر مدتی به تاخیر بیانجامد.

باز هم تاکید می کنیم ، اگر موضوعات پست ها مورد رضایت شما نیستند، گرافیک وبلاگ را دوست ندارید، موضوعات جدید و بروز را می خواهید نظر دهید.


باتشکر 
مدیریت وبلاگ تخصصی
موشکی نظامی


[ یکشنبه 15 اردیبهشت 1392 ] [ 02:19 ب.ظ ] [ امیر ]
.: Weblog Themes By M.A.Heydari :.

درباره وبلاگ

برای آنان كه پرواز را می فهمند
:: نویسنده : محمدامیرحیدری
موضوعات
دانلود آخرین نسخه شبیه ساز پرواز
آمار سایت
بازدیدهای امروز :   فروند
بازدیدهای دیروز :  فروند
كل بازدیدها : فروند
بازدید این ماه : فروند
بازدید ماه قبل : فروند
تعداد نویسندگان :  فروند
كل مطالب : سورتی
آخرین بروز رسانی :